Для звернень громадян: тел. (061) 787 45 51

image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

Відбулося засідання колегії Державного архіву Запорізької області

18 липня 2012 року, відбулося засідання колегії Державного архіву Запорізької області, присвячене підбиттю підсумків діяльності архівних установ області за І півріччя 2012 року.

На розгляд колегії було винесено такі питання: про підсумки роботи Державного архіву Запорізької області за І півріччя 2012 року; про підсумки роботи Державного архіву Запорізької області зі зверненнями громадян за І півріччя 2012 року; про підсумки роботи архівних відділів райдержадміністрацій та міськрад міст обласного значення за І півріччя 2012 року; про виконання актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики та про стан роботи з кадрами та кадровим резервом, підвищення кваліфікації кадрів у Державному архіві Запорізької області за І півріччя 2012 року; про стан виконавської дисципліни та контрольної діяльності у Державному архіві Запорізької області за І півріччя 2012 року.

 

У роботі колегії взяли участь керівники архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад міст обласного значення, працівники Державного архіву Запорізької області, декан історичного факультету Запорізького Національного університету, кандидат історичних наук Ткаченко В.Г., професор кафедри історії України Запорізького Національного університету, доктор історичних наук Ігнатуша О.М.

Питаннями, які найбільш зацікавили присутніх, стали проблеми функціонування трудових архівів в районах і містах області та приймання на зберігання документів з виборів народних депутатів України в 2012 році.

В результаті активного обговорення, присутні члени колегії та запрошені дійшли до висновку, що прийняття регіональної програми розвитку архівної справи, яке запропонував А.М. Гамов, дозволить вирішити ряд проблем в роботі архівів. Це, наприклад, створення страхового фонду на документи, які знаходяться на зберіганні в Державному архіві Запорізької області, поліпшення матеріально – технічного забезпечення та видавничої діяльності.

 


Протокол № 5 засідання колегії від 18.07.2012

Про підсумки роботи Державного архіву Запорізької області за І півріччя 2012 року

Про підсумки роботи архівних відділів райдержадміністрацій та міськрад за І півріччя 2012 року

Про підсумки роботи Державного архіву Запорізької області зі зверненнями громадян за І півріччя 2012 року

Про стан роботи з кадрами за І півріччя 2012 року

Про стан виконавської дисципліни та контрольної діяльності у Державному архіві Запорізької області за І півріччя 2012 року