РІШЕННЯ № 1

РІШЕННЯ

колегії Державного архіву Запорізької області

 

23.10.2013

м. Запоріжжя

№ 1

 

Про план роботи Державного архіву Запорізької області

на ІV квартал 2013 року

Заслухавши й обговоривши інформацію заступника директора Пилявської О.Л. про план роботи Державного архіву Запорізької області на ІV квартал 2013 року, колегія відмічає, що Державним архівом Запорізької області проводиться робота, спрямована на реалізацію основних завдань, визначених чинним законодавством України та Положенням про Державний архів Запорізької області.

Проект плану роботи Державного архіву області на ІV квартал 2013 року було погоджено із заступником голови облдержадміністрації Гамовим А.М. у вересні 2013 року. Заходи плану роботи Державного архіву області на ІV квартал 2013 року, як структурного підрозділу Запорізької облдержадміністрації, є частиною Плану роботи Запорізької обласної державної адміністрації на ІV квартал 2013 року та відповідають пріоритетам Державного архівної служби України.

Враховуючи зазначене колегія Державного архіву Запорізької області

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про план роботи Державного архіву Запорізької області на ІV квартал 2013 року взяти до відома.

2. Заступнику директора Пилявській О.Л., керівникам структурних підрозділів, головному спеціалісту – керівнику режимно-секретної служби Бондарю В.О. забезпечити виконання плану роботи Державного архіву області на ІV квартал 2013 року.

3. Заступнику директора Пилявській О.Л., начальнику відділу організації і координації архівної справи та з питань кадрової роботи Білець С.Т., забезпечити підготовку та подання інформації про виконання плану роботи Державного архіву області на ІV квартал 2013 року організаційному відділу апарату Запорізької облдержадміністрації у визначені терміни.

4. Заступнику директора Пилявській О.Л. до 25.10.2013 р. забезпечити підготовку проекту наказу про оголошення рішення колегії.

5. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на заступника директора Державного архіву Запорізької області Пилявську О.Л.


Голова колегії О.С. Тедєєв

Секретар колегії А.А. Федько