Для звернень громадян: тел. (061) 787 45 51

image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

Декомунізація обліку 2024

Державним архівом Запорізької області завершено перший етап декомунізації обліку архівних документів, які зберігаються в Державному архіві.

Подробнее: Декомунізація обліку 2024

До уваги керівників установ, підприємств та організацій!

19 червня 2024 року Державним архівом Запорізької області для працівників діловодних та архівних служб юридичних осіб - джерел формування Державного архіву Запорізької області проводиться онлайн-семінар з питань діловодства та архівної справи.

Подробнее: До уваги керівників установ, підприємств та організацій!

Роми на Запоріжжі

Роми - назва групи народів індоарійської етнічної групи, що проживає у багатьох країнах світу. Згідно з переписом населення 2001 року, в Україні проживало 47 587 ромів (0,1% від загальної кількості населення). За даними неурядових організацій, до початку повномасштабної війни на території України проживало 400 - 500 тисяч ромів. З лютого 2022 року близько 100 тис. з них стали біженцями у європейських країнах, а понад 50 тис. — внутрішньо переміщеними особами.

Подробнее: Роми на Запоріжжі

Відбувся семінар з охорони праці в Державному архіві Запорізької області

24 квітня 2024 року в межах Тижня охорони праці проведено семінар з охорони праці, на якому працівники ознайомилися з історією створення Міжнародної організації праці та запровадження Всесвітнього дня охорони праці.

Подробнее: Відбувся семінар з охорони праці в Державному архіві Запорізької області

Про втрату чинності, наказу

Державний архів Запорізької області повідомляє, що втратив чинність, наказ Державного архіву Запорізької області від 27 жовтня 2015 року № 65 «Про затвердження Порядку доступу до приміщень і на територію Державного архіву Запорізької області», зареєстрований в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 10 листопада 2015 року за № 48/1712.

Подробнее: Про втрату чинності, наказу

Відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Запорізької області

17 квітня 2024 року в Державному архіві Запорізької області відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Запорізької області.

Подробнее: Відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Запорізької області

Людмила Мельник - архівіст та майстриня

17 квітня 2024 року

Шановна Людмило Леонідівно!

Колектив Державного архіву Запорізької області щиро вітає Вас з днем народження! Ми вдячні Вам за багаторічну роботу з нами, допомогу та підтримку у нашому професійному зростанні. Ви завжди мотивували та надихали людей. Ваша віра в нас давала сили та впевненість у собі.

Ми пишаємося тим, що працювали з Вами. Ви – справжній професіонал своєї справи. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої сили та енергії, благополуччя, любові та підтримки рідних і близьких! Нехай буде безліч приводів для радості.

Зі святом! З повагою та любов’ю, колектив Державного архіву Запорізької області

Людмила Мельник - архівіст та майстриня

Про облік

26 березня 2024 року проведено засідання комісії Державного архіву Запорізької області з контролю за наявністю, станом та розшуком документів НАФ. На засіданні члени комісії обговорили питання щодо декомунізації обліку архівних документів відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 05.10.2023 №3541/5 «Про внесення зміни до Правил роботи архівних установ України щодо декомунізації обліку архівних документів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 жовтня 2023 р. за № 1749/40805. Комісія прийняла рішення для фондів органів, установ та організацій окупаційної адміністрації нацистської Німеччини, що діяли на території м. Запоріжжя та Запорізької області в 1941-1944 рр. змінити літерний індекс «Р» на «Н» - всього 164 фонди, 5439 справ та внести відповідні зміни до облікових документів державного архіву та на обкладинках справ.