Для звернень громадян: тел. (061) 787 45 51

image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

Семінар з актуальних питань забезпечення збереженості, використання архівних документів та ведення діловодства

02 жовтня 2013 року Державним архівом Запорізької області разом із Запорізьким центром перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій проведено тематичний короткостроковий семінар з актуальних питань забезпечення збереженості архівних документів для працівників архівних відділів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад та трудових архівів.

 

В рамках семінару було організовано вивчення Правил роботи архівних установ України, які затверджені наказом Міністерства юстиції України від 08.04.2013  № 656/5, інших нормативно-правових актів Міністерства юстиції України з питань діловодства та архівної справи. Зокрема, у зв’язку з виходом нової редакції Типового положення про експертну комісію архівного відділу районної, районної у мм. Києві і Севастополі державної адміністрації, міської ради, яке затверджено наказом Мін’юсту від 19.06.2013  № 1226/5, проведено практичне заняття на тему: «Організація роботи експертної комісії архівного відділу райдержадміністрації, міської ради міста обласного значення».

Зі слухачами обговорені особливості ведення діловодства за зверненнями фізичних і юридичних осіб в архівних установах області та проведено круглий стіл на тему: «Облік документів в архівних відділах райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення та трудових архівах».

На семінарі було презентовано та надано архівістам для користування в роботі Методичні рекомендації, розроблені Державним архівом Запорізької області: «Організація роботи експертної комісії архівного відділу районної державної адміністрації, міської ради.» та «Реєстрація звернень фізичних і юридичних осіб в архівних установах області».

У заході взяли участь 38 слухачів.