Для звернень громадян: тел. (061) 787 45 51

image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

Анатолій Хромов здійснив робочий візит до міста Запоріжжя

19.07.2024 Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов здійснив робочий візит до міста Запоріжжя. Він відвідав Державний архів Запорізької області, де зустрівся з колективом архіву і представниками архівних установ області та відповів на актуальні питання архівістів регіону, оглянув приміщення архіву. В ході зустрічі були обговорені питання реформування архівної галузі, оцифрування документів, евроінтеграційні процеси в архівній сфері. «Україна відповідає європейським стандартами в архівній справі, у нас загальноєвропейська практика оцифрування, а в деяких питаннях ми демонструємо лідерство», - зазначив голова Укрдержархіву. В зустрічі взяла участь в. о. керівника апарату обласної державної адміністрації Оксана Кірчева.

Детальніше:Анатолій Хромов здійснив робочий візит до міста Запоріжжя

Відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Запорізької області

17 липня 2024 року в Державному архіві Запорізької області відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Запорізької області.

Детальніше:Відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Запорізької області

До Дня Української Державності

День Української Державності – державне свято України, яке відзначається щорічно 28 липня, у День Хрещення Київської Русі – України. З 2024 року святкування буде проводитися 15 липня.

Українська державність – це не тільки державна форма правління, але й національна свідомість, яка поєднує всіх українців. Україна – це наша держава, яка має свою історію, традиції та культуру. У цей день ми також відзначаємо всі видатні досягнення України та українців.

Детальніше:До Дня Української Державності

Відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Запорізької області

26 червня 2024 року в Державному архіві Запорізької області відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Запорізької області. Під час засідання розглянуто питання про план роботи Державного архіву Запорізької області на ІІІ квартал 2024 року і прийняте відповідне рішення.

Детальніше:Відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Запорізької області

Відбувся семінар з питань організації діловодства та архівної справи

19 червня 2024 року Державним архівом Запорізької області з використанням платформи ZOOM проведено онлайн-семінар з питань організації діловодства та архівної справи для працівників діловодних служб і архівних підрозділів установ, організацій, підприємств - джерел формування НАФ та працівників архівних установ.

Детальніше:Відбувся семінар з питань організації діловодства та архівної справи

Декомунізація обліку 2024

Державним архівом Запорізької області завершено перший етап декомунізації обліку архівних документів, які зберігаються в Державному архіві.

Детальніше:Декомунізація обліку 2024

До уваги керівників установ, підприємств та організацій!

19 червня 2024 року Державним архівом Запорізької області для працівників діловодних та архівних служб юридичних осіб - джерел формування Державного архіву Запорізької області проводиться онлайн-семінар з питань діловодства та архівної справи.

Детальніше:До уваги керівників установ, підприємств та організацій!

Роми на Запоріжжі

Роми - назва групи народів індоарійської етнічної групи, що проживає у багатьох країнах світу. Згідно з переписом населення 2001 року, в Україні проживало 47 587 ромів (0,1% від загальної кількості населення). За даними неурядових організацій, до початку повномасштабної війни на території України проживало 400 - 500 тисяч ромів. З лютого 2022 року близько 100 тис. з них стали біженцями у європейських країнах, а понад 50 тис. — внутрішньо переміщеними особами.

Детальніше:Роми на Запоріжжі