Для звернень громадян: тел. (061) 787 45 51

image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

Проведено семінар з питань організації діловодства і архівної справи

27 жовтня 2017 року спеціалістами відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Державного архіву Запорізької області проведено семінар з питань організації діловодства і архівної справи для працівників діловодних служб та архівних підрозділів установ, організацій, підприємств - джерел формування Національного архівного фонду Державного архіву Запорізької області. У рамках семінару був проведений круглий стіл, присвячений 100-річчю від дня створення системи архівних установ України.

З вітальним словом та з доповіддю про найстаріші документи, що зберігаються в архівних установах України і, зокрема, у Державному архіві Запорізької області, до учасників круглого столу звернувся Тедєєв О. С., директор Державного архіву Запорізької області.

Учасники семінару були ознайомлені з виставкою архівних документів «Я. П. Новицький – запорізький краєзнавець, історик, архівіст», підготовленою співробітниками Державного архіву Запорізької області.

Також перед учасниками семінару виступили: заступник директора Державного архіву - начальник відділу підготовки аналітичних матеріалів та документаційного забезпечення Ядловська Ольга Леонідівна, начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Фурсенко Тетяна Володимирівна, провідний спеціаліст відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Колесник Ірина Миколаївна.

На семінарі було розглянуто питання щодо нормативно-правового забезпечення експертизи цінності документів та порядок підготовки документів до передавання на архівне зберігання, зокрема: проведення експертизи цінності документів, оформлення справ, складання описів справ та історичної довідки (продовження історичної довідки) до архівного фонду, складання акту про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду.

У семінарі взяли участь 18 працівників діловодних служб та архівних підрозділів департаментів та управлінь Запорізької облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств.

Окрім того, в рамках семінару проведено анонімне анкетування щодо оцінювання організації та проведення семінару та надання пропозицій на майбутнє.

Проведений семінар отримав високу оцінку від його учасників.