Для звернень громадян: тел. (061) 787 45 51

image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

ПРОТОКОЛ переговорів щодо закупівлі послуг в одного учасника

ПРОТОКОЛ

переговорів щодо закупівлі послуг в одного учасника

12 грудня 2012 року м. Запоріжжя

ПРИСУТНІ:

Пилявська О.Л. заступник директора Державного архіву Запорізької області голова комітету з конкурсних торгів;

Петренко І.І.– начальник фінансово-господарчого відділу – головний бухгалтер, заступник голови комітету з конкурсних торгів;

Зінчик О.Ю. – начальник відділу зберігання, обліку та довідкового апарату, член комітету з конкурсних торгів;

Божко К.А. – провідний науковий співробітник відділу формування НАФ та діловодства, відповідальний секретар комітету з конкурсних торгів.

ЗАПРОШЕНІ:

Представник учасника процедури закупівлі: т.в.о. заступника начальника Управління Державної служби охорони при ГУМВС України в Запорізькій області Рижинський А.В.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Розгляд питань щодо проведення закупівлі послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки, послуг охоронців – організація двох цілодобових постів цивільної охорони Державної служби охорони на об’єктах Державного архіву Запорізької області в Управління Державної служби охорони при ГУМВС України в Запорізькій області.

СЛУХАЛИ:

Пилявську О.Л., голову комітету з конкурсних торгів Державного архіву Запорізької області.

Вона повідомила про необхідність закупівлі послуг з проведення розслідувань і забезпечення безпеки, послуг охоронців – організація двох цілодобових постів цивільної охорони Державної служби охорони на об’єктах Державного архіву Запорізької області в Управління Державної служби охорони при ГУМВС України в Запорізькій області. Дія попереднього договору з Управлінням ДСО закінчується 31.12.2012.

Акцентувала увагу на тому, що архів забезпечує постійне зберігання, охорону документів Національного архівного фонду, які згідно із законодавством (Закон України «Про Національний архівний фонд та архівні установи») перебувають під охороною держави.

Комітетом з конкурсних торгів Державного архіву Запорізької області було вирішено застосувати процедуру закупівлі послуг в одного учасника (протокол від 12.12.2012 № 11) – Управління Державної служби охорони при ГУМВС України в Запорізькій області у зв’язку з тим, що постановою Кабінету Міністрів України від 10.08.93 № 615 «Про заходи щодо вдосконалення охорони об’єктів державної та інших форм власності» передбачено, що Державні архіви та їхні сховища підлягають обов’язковій охороні підрозділами Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ.

Тому, враховуючи 2 пункту 2 статті 39 Закону України від 01.06.2010 № 2289–VІ «Про здійснення державних закупівель», Управління Державної служби охорони при ГУМВС України в Запорізькій області було запрошено до участі у переговорах для подальшого укладення договору про закупівлю послуг охорони у одного учасника.

На запит архіву від 23.11.2012 № 01-26/564, відповідно до абзацу 2 частини 1 статті 39 Закону України від 01.06.2010 № 2289–VІ, УДСО надало інформацію про відповідність кваліфікаційним вимогам відповідно до статті 16 Закону України від 01.06.2010 № 2289–VІ:

довідка про наявність підстав для застосування процедури закупівлі в одного учасника;

довідка про виконання аналогічних договорів та досвід роботи;

довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, необхідних для виконання замовлення;

довідка про наявність достатньої кількості персоналу відповідної кваліфікації для надання послуг з забезпечення безпеки;

довідка щодо дозволу або ліцензії на виконання певних робіт та послуг;

баланс на 30 вересня 2012 р., звіт про фінансові результати за 9 місяців 2012 року, звіт про рух коштів за 12 місяців 2011 р., довідка банку про відсутність заборгованості за кредитом;

Також було надано для ознайомлення комітету з конкурсних торгів копії наказу про призначення керівника УДСО, положення про Управління, свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, довідки про взяття на облік платника податків, свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість.

У вищевказаних документах було вказано ціну пропозиції для організації двох цілодобових постів цивільної охорони Державної служби охорони на об’єктах Державного архіву Запорізької області від УДСО, вона становить 452541,60 грн. (чотириста п’ятдесят дві тисячі п’ятсот сорок одна гривна 60 коп.) з ПДВ.

До бюджетного запиту на 2013 рік для Державного архіву Запорізької області внесено 408216,00 грн. (за узгодженою ціною 2012 року – 23,30 грн. за годину) на рік для оплати цілодобової цивільної охорони по двом об’єктам Державного архіву Запорізької області в Орджонікідзевському та Жовтневому районах міста Запоріжжя.

У листі Департаменту Державної служби охорони МВС України від 16.11.2012 № 11/2-1-6434/Нз на адресу Державної архівної служби України (копія листа додається) встановлено єдину у всіх регіональних підрозділах ДСО вартість послуг охорони – 25,83 грн. за годину.

Тому очікувану вартість предмета закупівлі визначено у сумі 25,83 грн. за годину, загальна очікувана вартість – 452541,60 грн. (чотириста п’ятдесят дві тисячі п’ятсот сорок одна гривна 60 коп.) з ПДВ.

Строк надання послуг визначено таким: січень 2013 року – грудень 2013 року.

Виступили:

Рижинський А.В. – т.в.о. заступника начальника Управління Державної служби охорони при ГУМВС України в Запорізькій області.

Підтвердив домовленість між Державною архівною службою України та Державною службою охорони МВС України щодо встановлення єдиної у всіх регіональних підрозділах ДСО вартості послуг охорони – 25,83 грн. за годину. У зв’язку з цим, цінова пропозиція для організації двох цілодобових постів цивільної охорони Державної служби охорони на об’єктах Державного архіву Запорізької області з 01.01.2013 по 31.12.2013 від УДСО становить 452541,60 грн. (чотириста п’ятдесят дві тисячі п’ятсот сорок одна гривна 60 коп.) з ПДВ.

УХВАЛИЛИ:

Замовником (Державним архівом Запорізької області) та представником учасника (Управління Державної служби охорони при ГУМВС України в Запорізькій області) здійснена домовленість про таке:

найменування предмета закупівлі: код – 74.60.1, послуги з проведення розслідувань і забезпечення безпеки, послуги з охорони об’єктів Державного архіву Запорізької області;

процедура закупівлі: закупівля в одного учасника;

найменування учасника, його адреса: Управління Державної служби охорони при ГУМВС України в Запорізькій області, м. Запоріжжя, вул. Запорізька, 15, 69002;

очікувана вартість предмета закупівлі: 452541,60 грн. (чотириста п’ятдесят дві тисячі п’ятсот сорок одна гривна 60 коп.) з ПДВ;

джерело фінансування закупівлі: кошти Державного бюджету України;

місце надання послуг: м. Запоріжжя, вул. Українська, 48, 69095, м. Запоріжжя, проспект Леніна, 162б, 69054;

строк надання послуг: січень 2013 року – грудень 2013 року.

умови застосування процедури закупівлі в одного учасника: абзац 2 пункту 2 статті 39 Закону України від 01.06.2010 № 2289–VІ «Про здійснення державних закупівель»: відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи.

Одержані від учасника документи підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам.

Голова комітету О.Л. Пилявська

Секретар комітету К.А. Божко

Заступник голови І.І. Петренко

Член комітету О.Ю. Зінчик

Від Учасника:

Т.в.о. заступника начальника Управління

Державної служби охорони при

ГУМВС України в Запорізькій області А.В. Рижинський