Для звернень громадян: тел. (061) 787 45 51

image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

Cемінар з питань формування Національного архівного фонду

Державним архівом Запорізької області та Запорізьким центром перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій в приміщенні центру 19.10.2011 проведено тематичний короткостроковий семінар з питань формування Національного архівного фонду, упорядкування документів постійного зберігання та з особового складу для працівників архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення та трудових архівів. У заході взяло участь 39 слухачів.

 

З архівістами області зустрілася заступник директора Державного архіву Запорізької О.Л. Пилявська, тема виступу якої була: «Організація роботи місцевих архівних установ: нормативно-правове регулювання та практична діяльність».

Практичні заняття провели начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Державного архіву Запорізької області Т.В. Фурсенко на тему: «Основні вимоги до складання номенклатури справ. Формування справ» та провідний спеціаліст-архівіст відділу організації і координації архівної справи та з питань кадрової роботи Державного архіву Запорізької області А.А. Федько – «Фондування та облік документів Національного архівного фонду, документів з особового складу ліквідованих установ».

Семінар завершено засіданням за «круглим столом» та тему: «Практичні аспекти складання історичних довідок установ, підприємств і організацій», модераторами круглого столу були – начальник відділу зберігання, обліку та довідкового апарату Державного архіву Запорізької області О.Ю. Зінчик та головний спеціаліст-архівіст відділу організації і координації архівної справи та з питань кадрової роботи Державного архіву Запорізької області Н.М. Турковська.

На фото – семінар відкривають директор Державного архіву Запорізької області О.С. Тедєєв та директор Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій Л.І. Яновська.